Projektowanie wnętrz dla zwykłych ludzi, takich jak ty i ja

Boisz się, że profesjonalny projektant wnętrz będzie się śmiał z Twojego wystroju domu lub kręci nosem na Twoje pomysły, jeśli chodzi o aranżację wnętrz? Czy uważasz, że musisz mieć wykształcenie wyższe lub jakiś stopień, aby być traktowanym poważnie, jeśli chodzi o styl i przestrzeń, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz? Chociaż możesz pomyśleć, że Twoje gusta mogą nie zostać zaakceptowane przez profesjonalistów lub guru projektowania, prawda może być czymś, co Cię zaskoczy.

W projektowaniu nie chodzi o to, czego uczysz się na uniwersytecie lub w klasie. projektowanie wnętrz online domowych polega na stworzeniu przyjemnej atmosfery, która jest przyjemna dla tych, którzy spędzają czas w tej przestrzeni. Może to być budynek biurowy lub sypialnia. To nie ma znaczenia. Ty, nie zdając sobie z tego sprawy, zaprojektowałeś swoją własną przestrzeń w domu, prawdopodobnie bez większego zastanowienia się nad wszystkimi elementami wystroju. Umieściłeś swoje meble tam, gdzie uważałeś, że powinny się znaleźć i wybrałeś kolory i wzory w oparciu o to, co ci się podobało. Jesteś projektantem wnętrz, nawet o tym nie wiedząc!

Może jesteś jak moja żona, która ma talent i oko do projektowania i potrafi robić niesamowite rzeczy prawie bez niczego. Kiedy byliśmy po raz pierwszy małżeństwem, wydawanie dużych pieniędzy na wyposażenie domu nie wchodziło w rachubę. Wzięliśmy to, co nam dano, a ona uczyniła z naszego domu wspaniały dom, którym wielu naszych przyjaciół było zdumionych. To prezent, a ona miała proste pragnienie, aby nasze okropne małe mieszkanie było przyjemniejszym miejscem do spędzania czasu.

Moja żona znajdowała rzeczy, które inni wyrzucali, takie jak świąteczne girlandy i lampki choinkowe w starym stylu, i tkała z nich gobelin czystej rozkoszy wraz z sosnowymi gałęziami, które znalazła w lesie w pobliżu naszego domu. Znajdowała stare rzeczy, które zostały wyrzucone przez naszych sąsiadów, jak zepsuty stolik i rzucała na ten bałagan kolorowy koc, którym ogrzewaliśmy stopy podczas oglądania telewizji. Kilka tanio oprawionych zdjęć naszej rodziny, kilka świec na talerzach kupionych w dyskoncie i nasz dom stał się domem.

Nie musisz mieć ogromnego budżetu, aby stworzyć atrakcyjny projekt w swoim domu. Wszystko nie musi być nowe i chociaż recykling jest obecnie w modzie, stare rzeczy można odnowić przy odrobinie splunięcia i polerowania. W końcu antyki to nic innego jak stare rzeczy, nad którymi ludzie tęsknią, prawda? Podczas gdy wy, kobiety, macie zwykle nieco więcej talentu, jeśli chodzi o tego rodzaju kreatywność, my, faceci, możemy gromadzić i wyszukiwać potrzebne materiały i oczywiście doceniać gotowy produkt, ponieważ zawsze miło jest wrócić do domu i przestrzeń, która jest tak piękna jak ty.

Pieniądze pomagają, jeśli chodzi o zakup nowych mebli i kiedy projektowanie wnętrz zaczyna przenosić się w obszar wyburzania ścian i poszerzania drzwi. Ale trochę czasu spędzonego w sklepie z używanymi rzeczami lub przeglądanie czasopism i zasobów internetowych w poszukiwaniu inspiracji, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, może dać ci kreatywny impuls, którego potrzebujesz, jeśli chodzi o zmianę wystroju własnego domu. Pamiętaj tylko, że w projektowaniu wnętrz chodzi o to, co jest dla ciebie atrakcyjne, a ty jesteś swoim własnym projektantem wnętrz, czy w to wierzysz, czy nie.

Boisz się, że profesjonalny projektant wnętrz będzie się śmiał z Twojego wystroju domu lub kręci nosem na Twoje pomysły, jeśli chodzi o aranżację wnętrz? Czy uważasz, że musisz mieć wykształcenie wyższe lub jakiś stopień, aby być traktowanym poważnie, jeśli chodzi o styl i przestrzeń, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz? Chociaż możesz pomyśleć, że Twoje gusta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *